Bugun...


Hasip Sarıgöz


Facebookta Paylaş

SEFER BİZDEN, ZAFER ALLAH'TAN...
Tarih: 08-10-2019 17:44:00 Güncelleme: 08-10-2019 17:44:00


Emperyalist ABD dün gece de PYD şerefsizlerine 80 tır dolusu silah ve mühimmat göndermiştir!

Sadece son bir hafta içinde PYD'ye sevk edilen silah ve mühimmat miktarı tam 600 tıra ulaşmıştır!

Emperyalist Amerika'nın bölgede bir PYD/PKK Kukla Terör Devleti kurma isteği ve emeli çok güçlüdür!

Bu emel, zaman içerisinde büyük oranda ete ve kemiğe de bürünmüş vaziyettedir!

Bölgede çok kapsamlı üsler kuran ve çok büyük bir mali külfete katlanarak PYD'ye her konuda destek olan ABD'nin, bölgeyi kendiliğinden terk edeceği görüş ve söylentileri saha gerçekleriyle asla örtüşmemektedir.

Bu fiili durumun Türk milleti açısından kabullenilmesi asla mümkün değildir.

Bu nedenle, BOP Eşbaşkanlığının yönetimindeki AKP'nin yanlış Suriye politikalarının pisliğini temizleme işi, ne yazık ki yine Kahraman Türk Ordusu'na düşmüştür.

Gelinen son noktada; Türk Devleti'nin geleceği, Türk Milleti'nin bekası ve Türk Vatanı'nın bütünlüğü açısından, artık bu harekat kaçınılmaz olmuştur!

Lakin, ABD'nin yıllardır Romanya, Yunanistan ve özellikle de Bulgaristan'a ciddi bir yığınak yaptığı unutulmamalı; ordumuz Suriye'nin kuzeyine angaje olmuşken, ters taraftan ani bir cephe açılması tehlikesine karşı batı sınırlarımız ihmal edilmemelidir.

Mevzu bahis olan vatansa gerisi teferruattır. Gerekirse seferberlik kanunu devreye sokulmalı, terhis veya emekli edilen usta askerler geri çağırılmalı ve ülke sınırları bir oldu bittiye karşı kuvvetlendirilmelidir.

Yine Suriye'nin kuzeyine yapacağımız harekatta sürat ve çabukluk prensibine göre hareket edilerek, PYD/PKK destekçilerinin artmasına fırsat verilmemelidir. Buradaki savaşın Türkiye'nin gücünü uzun süre heba edecek bir kangrene dönüşmesine asla müsade edilmemelidir.

Sefer bizden zafer Allah'tandır. Son nefes cana ve son damla kana kadar ordumuzun yanında ve emrindeyiz.Bu yazı 209 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
VİDEO GALERİ
YUKARI